• nízká sebehodnota   
  • pocit nedostdobráctví            
  • nízké sebevědomí  
  • omezující programy               

Při sezeních používám metody NLP a EFT.

Jak probíhá sezení
Sezení trvá obvykle 1-2 hodiny. Každé sezení poskytuje klientovi úlevu a posouvá jej vpřed. Terapie probíhá osobně v mých prostorách v Opavě, nebo formou videohovoru přes Skype, google meets, messenger (tato forma je plnohodnotnou variantou osobního setkání a pro někoho může být příjemnější zůstat v domácím pohodlí. Je však nutné, aby vás nikdo nevyrušoval).

Ceník sezení

Toto komplexní sezení trvá většinou 90-120minut a stojí 2500,-

Je možné si koupit balíček 5 sezení za zvýhodněnou cenu 10 000,-

Pokud si nejste jistí, zda je to pro vás, domluvte si se mnou nezávazné setkání, kde si ujasníme, co potřebujete řešit a zda vám můžu na vaší cestě pomoct právě já. Pro setkání mi zavolejte na 705 972 697 nebo si vyberte termín tady.

Více o technikách:

NLP

NLP je zkratka slov NeuroLingvistické Programování. Jedná se o psychoterapeutickou metodu, která pracuje se změnou našich zažitých vzorců chování pomocí smyslů. 

Neuro-lingvistické programování můžeme zjednodušeně popsat také jako  soubor technik, které efektivně pracují se změnou mindsetu, emocí a pomáhají rychle dosahovat cílů.

EFT 

EFT, to je zkratka slov Emotional Freedom Techniques – v překladu to jsou techniky emoční svobody. Jedná se o metodu postavenou na uvolňování emocí a rozpouštění zažitých vzorců myšlení a jejich proměnu v nové, efektivní vzorce, které nám slouží ke spokojenosti. EFT hledá příčiny našich potíží a odstraňuje je. Uvolňuje zablokovanou životní energii a zlepšuje naší psychickou pohodu. Je to příjemná technika s trvalými výsledky.