Telefon: 705 97 26 97 E-mail: Magdalena.kouc@gmail.com

Toužíš po svobodě?

Chceš být finančně a časově svobodná, ale ať děláš, co děláš, tak to pořád není ono? ❤️

Dobře vím, jaké to je, mít malé děti, a nechtít se po mateřské vrátit do práce.

Dobře vím, jak je frustrující roky na sobě dřít a dřít na svém podnikání, ale přitom se nepřiblížit svým snům.

A taky vím, jaké to je, žít od výplatě k výplatě a bát se, zda mi vyjde příští měsíc na nájem.

Mindset, nastavení mysli, podvědomí - ať se to nazývá, jak chce, podstata je pořád stejná.

Název není až tak důležitý. Důležité je, že to ovládá celý náš život. V podstatě, to co máte nastaveno, to žijete. Pokud tedy je něco, co vás trápí, co se vám pořád dokola opakuje, nebo se prostě neumíte hnout z místa, i když tam kde jste se vám to vůbec nelíbí, tak není nic jednoduššího, než to zkrátka přeprogramovat.

Já vím, zní to až moc jednoduše, ale ono to opravdu takto jednoduché je!

To kouzlo spočívá v odhalení toho, jak náš mozek pracuje s našimi zážitky a představami a pak to prostě změnit tak, aby nás ten program nesabotoval, ale sloužil.

Už během prvního sezení se ději úplné zázraky. Ať už chceš jen vydělávat více peněz, nebo se začít cítit sebevědomě, tak je pro tebe koučink vhodný.

Spokojenost mých klientů je pro mě prioritou. Domluv si seznamovací sezení zdarma.

Jsem transformační koučka a pomáhám ženám najít vášeň, energii a svůj vnitřní zdroj. Objevit svůj vnitřní kompas, který je bezpečně nasměruje do přístavu hojnosti a radosti v podnikání i životě.

Co o mně říkájí mé klientky?

S Magdou jsme se potkaly už před pár týdny, ale doteď čerpám z naší konzultace. Mým tématem bylo přehlcení, únava a vyčerpání. Nic mě nebavilo, nic se mi moc nechtělo. S Magdou jsme si o tom popovídaly a ikdyž to bylo "profi" popovídání, cítila jsem se jako na kávě s kamarádkou. Magda je velmi přátelská a já myslím, že pocit důvěry a bezpečí je u koučování zásadní. A já ho měla 🙂 Během půlhodiny jsem dostala pár tipů (na které jsem si vlastně částečně přišla sama, jak už to tak u koučování bývá 😃 ) a cítila jsem se mnohem lépe. Magdu mám od té doby na svém seznamu top koučů a myslím, že jsme se neviděly a neslyšely naposledy 🙂
Zuzka Vitková
zuzkavitkova.cz
Magdaléna má dar vystihnout podstatu a správně pojmenovat zádrhel. Dokáže velice jemně a neuvěřitelně efektivně nakopnout do akce! Vřele její motivační fb klub doporučuji. V mnoha ohledech mi pomohla.
Jana Kořínek Koldová – Mateřství s lehkostí
www.jkkjana.cz

Jsem tu pro tebe

 

  • abych ti pomohla uvěřit ve tvoji jedinečnost, objevit tvou vnitřní energii a rozproudit ji, protože to TY jsi to kouzlo, které ti pomůže dosáhnout tvých cílů
  • abych ti ukázala, kde tě drží zpátky tvá limitující přesvědčení a pomohla je odstranit
  • abych tě podpořila a motivovala na tvé cestě
  • abych opečovala tvou duši i tvá stará zranění, o kterých možná už ani nevíš, která Tě ale stále ovlivňují a brzdí na tvé cestě