Potvrzeno,

Těším se na naše on-line setkání

Chceš nastavit mindset tak, aby sis přitahovala ideální zákazníky a navýšila tak své příjmy?

Pochybuješ o sobě?

Nejsi si jistá, jestli je to, co nabízíš, dost dobré?

Nastav si svou myls na úspěch!

Co když jsi dost dobrá už teď?

Kdo jsem a proč je právě můj program exkluzivní?

Jmenuji se Magdaléna Bínová a jsem transformační koučka. Využívám techniky NLP a EFT a dosahuji s nimi skvělých výsledků u svých klientek. Mám mnoholeté zkušenosti s prací se ženami, podnikatelkami i online podnikáním.

Díky této praxi jsem mohla vypozorovat vzorce chování a myšlení, které se tváří naprosto nevinně, ale přesto můžou směřovat buď k tomu, že je podnikání náročné, nebo vést přímo k neúspěchu.

Otázkou bylo, jak to, co předávám svým klientkám na sezeních, můžu předat co největšímu množství žen a zachovat přitom vysokou efektivitu?

A tak vznikl tento unikátní program, jehož cílem je:

Pri tvorbe predajky na program Harmónia a flow som si potrebovala ujasniť svoje prečo. Prečo by mali ženy chcieť ísť do spolupráce so mnou? Čím je môj program iný ako ostatné? Magda ma svojim messenger koučingom naviedla a následne požiadala o 2 cvičenia na vypracovanie. Ich vypracovaním som si navodila pozitívnu energiu o sebe, o svojej hodnote a hodnote programu, posilnila som svoje sebavedomie, a zvedomila si svoju vnútornú silu a vieru v to, čo predávam a ako to robím. Som podobne ako Magda kouč, a ako v každom odvetví, keď sa jedná o vás dochádza k profesionálnej slepote, a Magda mi svojim vedením vrátila zrak.
Anet
Aneta Babušová
Koučka a strategická konzultantka
Program Jak si přitáhnout ideální klienty bych určitě doporučila každému, kdo si není jistý, kdo je jeho cílovka a ideální klient. Program mi pomohl se naladit sama na sebe a spíš zářit a přitahovat, než se snažit všechno zdolat hlavou. Uvědomila jsem si, že získat vědomosti a postupy nestačí, pokud nebudu jednat v souladu sama se sebou a ze své síly. A že je čas se do ní postavit. Děkuju.
spokojený klient
Michaela Prouzová
www.michaelaprouzova.cz

6 týdnů - 6 modulů

Tohle není žádný kurz s návodem co a jak máš dělat.

Ale jestli jsi připravena na změnu mindsetu, na transformační práci na sobě, na přeprogramování hlavy a podvědomí tak, aby si pochopila co je nejlepší pro tebe i tvé klienty, pak jsi tady správně. Pomocí NLP si přitáhneš jen klienty snů.

Zde Vložte Text Nadpisu

Kurz je pro tebe, pokud:

Nevíš kdo je tvůj ideální klient a nebo nevíš, jak ho oslovit a co ho zaujme

Máš nastavené strategie, ale klient nereaguje, nebo nenakupuje tak, jak bys chtěla

Máš obavy z prodeje, z komunikace, nebo z čehokoliv, co ti brání v lehké komunikaci s tvým klientem a v následeném prodeji

Jsi připravena vzít zodpovědnost za své podnikání do svých rukou a stoupnout si do své síly

Co o programu říkají ženy, které ho absolvovali?

Lucie Pelisek

 

Kurz „Jak přitáhnout ideální klienty“ je jasný, přehledný a pěkně zpracovaný. Každý týden se mi odkrylo video, vizualizace a pracovní listy. S těmi jsem pak pracovala. Musím říct, že témata v jednotlivých modulech na sebe velmi dobře navazovala.

Postupně jsem si více a více zvědomovala, jakým způsobem pracovat se sebou a se svými klientkami.

Velmi přesně jsem si ujasnila, kdo je mou srdcovou klientkou a kdo jí není.

Určitě se budu ještě nějakou dobu ke svým pracovním listům vracet a zkusím jít ještě více do hloubky. Každopádně nástroje nyní mám a vím, kudy jít dál.

Kurz tedy rozhodně doporučuji.

Lucie Pelíšek

Terapeutka, mentorka, průvodkyně rituály a ženskými kruhy

www.vitejzeno.cz

Ja - Karolína Částková

Program „Ako si pritiahnuť ideálnych klientov“ mi dokonale zapadol do skladačky informácií a techník, ktoré sa učím na začiatku mojho online podnikania.

Naladenie sa na svoju úspšenú verziu a na mojho ideálneho klienta mi veľmi pomohlo pred písaním príspevkov alebo newsletterov. Keď som sa naladila, moj post bol vždy úspešnejší a mal lepšiu odozvu.

Ďakujem za tento program a určite ho odporúčam!

Karolína Částková

www.karolinacastkova.eu

Co o mě říkají mé klientky...

165949062_293423768805843_4225941129950154406_n

S Magdou jsme se potkaly už před pár týdny, ale doteď čerpám z naší konzultace. Mým tématem bylo přehlcení, únava a vyčerpání. Nic mě nebavilo, nic se mi moc nechtělo. S Magdou jsme si o tom popovídaly a ikdyž to bylo „profi“ popovídání, cítila jsem se jako na kávě s kamarádkou. Magda je velmi přátelská a já myslím, že pocit důvěry a bezpečí je u koučování zásadní. A já ho měla 🙂 Během půlhodiny jsem dostala pár tipů (na které jsem si vlastně částečně přišla sama, jak už to tak u koučování bývá 😃 ) a cítila jsem se mnohem lépe. Magdu mám od té doby na svém seznamu top koučů a myslím, že jsme se neviděly a neslyšely naposledy 🙂

Zuzka Vitková
164792586_277031334040124_5421209994596436561_n

Zúčastnila jsem se Magdiny 5 denní výzvy Staň se tvůrkyní svého podnikání, abych načerpala inspiraci a praktické tipy, jak se správně nastavit na hojnost v mém podnikání. Musím říct, že mě výzva mile překvapila a předčila má očekávání. Výzva mi přinesla mnoho cenných rad a tipů, informace byly předávány s lehkostí a radostí, jasně a stručně, což na celé výzvě velmi oceňuji! Magda má dar předat zásadní obsáhle informace ve zkrácené a plnohodnotné verzi, což ušetří v důsledku ušetří spoustu času. A to se vyplatí! Doporučuji všem začínajícím podnikatelkám, které v sobě mají ještě trochu pochybností, aby neváhaly a vstoupily do výzvy a následného kurzu.

Sylva Tavarila Pekařová