Skupinové terapie

Provází tě pocity selhání?

Pochybnosti o sobě samé v každodenním životě a podnikání?

Jestli to co děláš, je dost dobré, jestli ty jsi dost dobrá, jestli budou ostatní spokojení

S TEBOU?

Vím jaké to je.

Zažívat neustále obavy z toho, co si o mě kdo myslí, snaha, zalíbit se všem. Nebo se aspoň nikomu neznelíbit. Pocity trapnosti při každé chybě. Pocit studu, když si mám stát sama za sebou.

Mám pro tebe dobrou zprávu - dá se to změnit.

Zatím se na sebe díváš očima největšího kritika a všechny ostatní máš tendence vidět v lepším světle. Ale co když jsi taky dost dobrá tak jako všechny ty ženy, které obdivuješ??? Co když to zatím jenom nevidíš?

Pokud se chceš zbavit pocitů nedostdobráctví a začít věřit sama sobě, zvu tě sezení se mnou. Sezení jsou rozdělena tematicky, abychom mohly jít hlouběji pod povrch a jednodušeji tak podchytily to, co nejvíce potřebujete řešit, ale všechny je doprovází společný jmenovatel – pocit nedostdobráctví.

Sezení je určeno vždy pro 5 žen a je online. Jedná se o bezpečný prostor sdílení a vedené terapie. Nic se nenahrává, aby zůstala zachována vysoká míra soukromí.

Pocit - nejsem dost dobrá

Provází tě neustálý strach z toho, jestli se chováš dobře a co si o tobě kdo myslí? Pochybnosti, jestli jsi dobrá máma, manželka? Zpochybní tě narážky známých a rodiny a nejsi si jista sama sebou? Nejsi v tom sama a věř, že se to dá změnit a můžeš se cítit víc v souladu sama se sebou.

 

Terapie proběhne ve čtvrtek 9.2. v 9 hodin.

 

Peníze

Bojíš se říkat si o peníze, protože cítíš jakýsi pocit nepatřičnosti? Nevidíš svoji hodnotu? Cítíš obavu, že to co tě baví, tě neužíví? A co kdyby ses konečně přestala bát toho, co si o tobě kdo myslí a dovolila sis být sama sebou? A taky si konečně vydělat tolik peněz, kolik chceš?

Terapie proběhne ve čtvrtek 16.2. v 9 hodin.

Vztahy

Jak by se změnily tvoje vztahy v rodině, s klienty, s dětmi… kdybys neustále nepřemýšlela nad tím, jestli ses zachovala dobře a co si o tobě kdo myslí? Jaké by to bylo, kdybys už jednou pro vždy věděla, že taková, jaká jsi, jsi dost dobrá?

 

Terapie proběhne 23.2. v 9hodin.

Strachy v podnikání

Ráda bys podnikala, nebo už podnikáš, ale pořád se v tom tak nějak plácáš? Pochybuješ o tom, jestli to co děláš je dost dobré? Jestli dokážeš předat opravdovou hodnou, jestli ji uvidí tví zákazníci? Jestli se podnikáním vůbec uživíš právě ty?

Terapie proběhne 9.3. v 9 hodin.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.