POZOR: Tato stránka vede k trvalému zlepšení tvého života!

Ovládni umění manifestace

Snažíš se ovládnout zákon přitažlivosti, ale pořád ti něco uniká?

Máš velké sny a nevíš, jak jich dosáhnout?

Chceš se stát opravdovým tvůrcem svého života?

Co když existuje návod, který Tě opravdu naučí využívat zákon přitažlivosti?

Když jsem v roce 2006 viděla film Tajemství, bylo to jako slyšet něco, co jsem v nitru duše věděla, ale dávno zapoměla. Začala jsem praktikovat pozitivní myšlení a vizualizace, jak se ve filmu doporučuje, ale výsledky se nedostavovali.
Dneska, když už dobře vím, jak zákon přitažlivosti funguje a moje umění manifestace je stále spolehlivější, slýchám často otázky, které tak dobře znám, protož jsem na ně roky hledala odpověď.

Proč se mi stále nedaří přitáhnout do života to co chci? Opravdu existuje možnost, aby to fungovalo i pro mě? ​

Ve skrtyu duše jsem byla přesvědčena, že zákon přitažlivosti funguje, ale nevěděla jsem, proč nefunguje pro mě. Začalo období vrcholů a pádů, kdy jsem usilovně studovala každou knížku a zkoušela všechny možné techniky, s obdobími, kdy jsem už ztrácela naději a přestávala doufat.

Ano, funguje a může fungovat úplně pro každého, kdo je připravený jít za svými sny a něco pro ně udělat.

Základním problémem proč většině lidí zákon přitažlivosti nefunguje, je, že nedokážou efektivně sladit mysl, tělo a vibrace. Že se rychle vzdávají a nebo si jasně nestanoví, co vlastně chtějí.
Stává se, že si na to, co chtějí, vzpomenou 1-2x za den, ale většinu dne pak tráví ve vnitřním nastavení, které jim přímo brání v tom, aby se jejich sen splnil.

Dobrou zprávou je, že i ty se můžeš naučit manifestovat svá přání a žít život, podle svých představ

Náš mozek funguje do jisté míry jako počítač.

Problém v myšlení, který nám brání užívat zákon přitažlivosti, vychází nejčastěji ze dvou věcí.

1) Náš mozek se naučí jak reagovat na podněty při prvním setkání s daným podnětem a pak reaguje vždy stejně.

2) v dětství máme často velmi omezené možnosti. Díky tomu se náš mozek naučí reagovat omezeně
Řešením je, přenastavit náš mozek na nové vzorce chování, aby nás už neomezoval, ale naopak, nabízel taková řešení, které nám opravdu pomůžou, a nebudou udržovat v paralýze.

A pokud víš jak na to, dá se mozek přeprogramovat docela rychle a efektivně a proto právě teď tvořím tento program, zaměřený na přeprogramování mysli tak, aby zákon přitažlivosti mohl konečně fungovat i pro tebe, ať i ty můžeš konečně žít podle svých představ.

Jsi připravena žít své sny?

Tento kurz je pro Tebe, pokud:

Tento program tě provede nastavením tvého mindsetu a umožní zažívat úžasný pocit požehnání, který tě naplní, až se ti tvé sny začnou plnit.

Jak to vím? Protože je to moje každodenní realita. Každé ráno se budím s pocitem, že jsem požehnaná. Každý den prožívám vděčnost, a užívám si plnými doušky své splněné sny. Cítím se jako v ráji a proto jsem sestavila tento kurz, protože si to prostě nemůžu nechat pro sebe.

Moje vize je, aby žil své sny každý člověk, který je připraven otevřít své srdce a svou mysl a žít naplněný život podle svých představ.

To, co v kurzu předávám je souhrn mých 20letých zkušeností, které se v posledních dvou letech vybrousili ve skutečné mistrovství. Pomocí technik neurolingvistického programování, hypnózy a pozitivního programování ti nyní můžu zkrátit roky neúspěšného zkoušení a dovést tě k reálným výsledkům už po několika týdnech.

Je úplně jedno, jestli je tvůj sen luxusní dovolená, nebo prostě jen už nikdy nemuset chodit do nenáviděné práce. Pokud jsi rozhodnutá si svůj sen splnit, tak je jisté, že se ti splní.

Můžeš sedět a čekat, nebo tomu můžeš jít naproti a začít jednat!

Co si vybereš?

Po absolvování kurzu budeš umět ovládat své myšlenky, zvládat lépe své pocity a emoce a tím i vibrace, které jsou tím nejslilnějším nástrojem zákona přitažlivosti.

Obsah a forma kurzu:

Kurz bude přístupný od 5.5. po přihlášení do členské sekce. Každá lekce bude obsahovat videa, mp3 nahrávky a materiály k tisku.


1. modul: Proč a jak zákon přitažlivosti funguje. Stanovení si jasného cíle, který si chcete zhmotnit. Prožitková hypnoterapeutická nahrávka, která ti pomůže uvěřit ve splnění tvého snu.

2. modul:
Ovládnutí myšlenek. Každy den nám hlavou proběhne 60-90tisíc myšlenek, které se každý den opakují. Cílém tohoto modulu je, žít v přítomnosti, vypnout autopilota který nás neustále udržuje tam, kde jsme a místo toho vědomě dávat více energie tomu, co chceme zhmotnit.

3 modul: Slova mají moc. Můžeme si vizualizovat a přát co chceme. Pokud to ale slovně stále dokola negujeme, pak je jen malá šance, že se nám sny plní. Například - pokud toužíš mít více peněz, ale stále si jen stěžuješ na to, že peníze nemáš, potom žádná vizualizace nepomůže. Jenže jak to změnit, když právě teď opravdu hojnost nezažíváš? Jak to přenastavit zjistíš právě ve třetím modulu.

4. modul: Programování podvědomí, jak ne/fungují afirmace, aformace, kotvy a rituály. Podíváme se na různé podpůrné techniky, které obzvláště v začátcích pomáhájí urdržet směr, ve chvílích, kdy se naše mysl chce vrátit do starých zajetých kolejí (protože nemá ráda změny)

5. modul: Kalibrace. Tady se podíváme na tvůj život ze širší perspektivy, protože všechno souvisí se vším. Podíváme se na oblast sebelásky, sebedůvěry a sebehodnoty, protože obzvlášětě ve splnění velkých snů, jako nádherný vztah, nebo úspěšné podnikání, můžeme překážet samy sobě špatným vnitřním nastavením

Každý týden: Doporučení, techniky a podpůrné materiály. Transformační nahrávky, vizualizace, meditace nebo hypnotické nahrávky. Možnost se zeptat, na co potřebujete, čemu nerozumíte a co vás zajímá - odpovědi pak budou průběžně doplněna v extra videích Q&A.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Pri tvorbe predajky na program Harmónia a flow som si potrebovala ujasniť svoje prečo. Prečo by mali ženy chcieť ísť do spolupráce so mnou? Čím je môj program iný ako ostatné? Magda ma svojim messenger koučingom naviedla a následne požiadala o 2 cvičenia na vypracovanie. Ich vypracovaním som si navodila pozitívnu energiu o sebe, o svojej hodnote a hodnote programu, posilnila som svoje sebavedomie, a zvedomila si svoju vnútornú silu a vieru v to, čo predávam a ako to robím. Som podobne ako Magda kouč, a ako v každom odvetví, keď sa jedná o vás dochádza k profesionálnej slepote, a Magda mi svojim vedením vrátila zrak.
Anet
Aneta Babušová
Koučka a strategická konzultantka
Program Jak si přitáhnout ideální klienty bych určitě doporučila každému, kdo si není jistý, kdo je jeho cílovka a ideální klient. Program mi pomohl se naladit sama na sebe a spíš zářit a přitahovat, než se snažit všechno zdolat hlavou. Uvědomila jsem si, že získat vědomosti a postupy nestačí, pokud nebudu jednat v souladu sama se sebou a ze své síly. A že je čas se do ní postavit. Děkuju.
spokojený klient
Michaela Prouzová
www.michaelaprouzova.cz
165949062_293423768805843_4225941129950154406_n

S Magdou jsme se potkaly už před pár týdny, ale doteď čerpám z naší konzultace. Mým tématem bylo přehlcení, únava a vyčerpání. Nic mě nebavilo, nic se mi moc nechtělo. S Magdou jsme si o tom popovídaly a ikdyž to bylo „profi“ popovídání, cítila jsem se jako na kávě s kamarádkou. Magda je velmi přátelská a já myslím, že pocit důvěry a bezpečí je u koučování zásadní. A já ho měla 🙂 Během půlhodiny jsem dostala pár tipů (na které jsem si vlastně částečně přišla sama, jak už to tak u koučování bývá 😃 ) a cítila jsem se mnohem lépe. Magdu mám od té doby na svém seznamu top koučů a myslím, že jsme se neviděly a neslyšely naposledy 🙂

Zuzka Vitková
164792586_277031334040124_5421209994596436561_n

Zúčastnila jsem se Magdiny 5 denní výzvy Staň se tvůrkyní svého podnikání, abych načerpala inspiraci a praktické tipy, jak se správně nastavit na hojnost v mém podnikání. Musím říct, že mě výzva mile překvapila a předčila má očekávání. Výzva mi přinesla mnoho cenných rad a tipů, informace byly předávány s lehkostí a radostí, jasně a stručně, což na celé výzvě velmi oceňuji! Magda má dar předat zásadní obsáhle informace ve zkrácené a plnohodnotné verzi, což ušetří v důsledku ušetří spoustu času. A to se vyplatí! Doporučuji všem začínajícím podnikatelkám, které v sobě mají ještě trochu pochybností, aby neváhaly a vstoupily do výzvy a následného kurzu.

Sylva Tavarila Pekařová
Lucie Pelisek

 

Kurz „Jak přitáhnout ideální klienty“ je jasný, přehledný a pěkně zpracovaný. Každý týden se mi odkrylo video, vizualizace a pracovní listy. S těmi jsem pak pracovala. Musím říct, že témata v jednotlivých modulech na sebe velmi dobře navazovala.

Postupně jsem si více a více zvědomovala, jakým způsobem pracovat se sebou a se svými klientkami.

Velmi přesně jsem si ujasnila, kdo je mou srdcovou klientkou a kdo jí není.

Určitě se budu ještě nějakou dobu ke svým pracovním listům vracet a zkusím jít ještě více do hloubky. Každopádně nástroje nyní mám a vím, kudy jít dál.

Kurz tedy rozhodně doporučuji.

Lucie Pelíšek

Terapeutka, mentorka, průvodkyně rituály a ženskými kruhy

www.vitejzeno.cz

Ja - Karolína Částková

Program „Ako si pritiahnuť ideálnych klientov“ mi dokonale zapadol do skladačky informácií a techník, ktoré sa učím na začiatku mojho online podnikania.

Naladenie sa na svoju úspšenú verziu a na mojho ideálneho klienta mi veľmi pomohlo pred písaním príspevkov alebo newsletterov. Keď som sa naladila, moj post bol vždy úspešnejší a mal lepšiu odozvu.

Ďakujem za tento program a určite ho odporúčam!

Karolína Částková

www.karolinacastkova.eu